Piletid ja passid

NB! Seoses koroonapiirangutega saavad festivalil osaleda vaid COVID-19 vastu vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed. Sisenemisel tuleb esitada vastav tõend või teha kohapeal kiirtest. Festival ei vastuta vajalike dokumentide puudumisel tekkida võivate tagajärgede eest (sh ei tagastata piletiraha juhul, kui näiteks kiirtest osutub positiivseks). Kohapealse kiirtesti hind on 5,00€. HÕFFi õuekino seansid on tasuta.

FESTIVALI ÜKSIKPILET 5,50
VEEBIKINO PILET 6€
HÕFFI PASS 49€*

*HÕFFi isikustatud pass kehtib kõigil 13.–15. augustini Haapsalu kultuurikeskuses toimuvatel HÕFFi seanssidel. Passiga ei saa vaadata 15.–22. augustini PÖFFi veebikinos näidatavat HÕFFi valikprogrammi.

Kui palju passe müügile tuleb?

Saalide täituvuse piirangutest tulenevalt on HÕFFi passe eelmüügis piiratud hulk.

Kuidas HÕFFi passi kätte saab?
HÕFFi passi ostjale väljastatakse kaelakaart. Kaelakaardi saab kätte Haapsalu kultuurikeskuses asuvast festivali infolauast alates 13. augusti keskpäevast. HÕFFi pass on personaalne ja kehtib vaid isikule, kelle nimi ja pilt on trükitud passi kaelakaardile.

Mis saab siis, kui festivali Haapsalus ei toimu?
Passi saab ümber vormistada kasutamiseks PÖFFi veebikinos, kus 15.–22. augustini linastub HÕFFi filmide valikprogramm, või meile tagasi müüa. Küsimuste korral kirjutage info@poff.ee.

Haapsalu kultuurikeskusesse pääseb ka ratastooliga, liikumispuuetega inimestele on kultuurikeskuses toimuvatele festivaliseanssidele sissepääs tasuta.

Festivali filmid on mittesoovitatavad alla 13-aastastele. Erandid on festivali kodulehel ja brošüüris varustatud vastava märkega. Õhtuseid seansse ei soovitata alla 16-aastastele.

Korraldajatel on õigus teha ajakavas ja programmis muudatusi.