fbpx

Kes tappis kapten Alexi?

Who Killed Captain Alex?

Erilinastused

Uganda
2010
67 min

Rež: Nabwana Isaac Godfrey Geoffrey (IGG)
Sts: Nabwana Isaac Godfrey Geoffrey (IGG)
Os: Kakule William, Kakule Wilson, Sserunya Ernest
Op: Nabwana Isaac Godfrey Geoffrey (IGG)
Muusika: Kizito Vicent
Mont: Nabwana Isaac Godfrey Geoffrey (IGG)
Prod: Ramon Film Productions

Keel: inglise

Sünopsis

2017. aastal HÕFFil publikupreemia pälvinud Uganda uskumatu filmi “Bad Black” autorite läbilöögiteos, mille valmimisest möödub tänavu täpselt kümme aastat.

Mitte keegi, veel vähem tegijad ise, ei uskunud, et 2010. aastal vaid mõnesaja dollari eest tehtud märulifilmist “Kes tappis kapten Alexi?” võiks saada omalaadne imetlusobjekt, mis kogub suurt populaarsust mitte ainult nende kodumaal, vaid isegi Ameerikas. Ometigi on nii läinud ja tänaseks teab iga endast lugupidav žanrifilmifänn, mis filme vändatakse Wakaliwoodis ja kes peitub nime IGG taha.

See on märulifilmide fänn Nabwana Isaac Godfrey Geoffrey, kes koos Ameerikast Ugandasse filme tegema tulnud produtsendi Alan Ssali Hofmanise ja üli-cool´ilt filmidele peale lugeva VJ Emmie´ga demonstreerivad, kuidas teha nappide vahendite ja hea tahtega filmi, mis pakub fantastilise elamuse.

Olge valmis elamuseks, millesarnast te vaevalt et vabatahtlikult oleks sattunud nägema. Film, kus sulatatakse kokku Seali sulnis “Kiss From A Rose” ja kung fu´ga segatud action-stseenid, mille naljakusaste äratab ka surnud üles. DA BEST OF DA BEST MOVIES! EVER!!

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

 

 

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival