fbpx

Kuidas filme vaadata

Kuidas HÕFFi filme vaadata?
HÕFFi programmi filmid on jaotatud kolme päeva peale. Enamiku filmide esimene seanss toimub otseedastusena, millele järgnevad reaalajas kohtumised autoritega, kellele ka vaatajatel on võimalik esitada küsimusi. Kohtumised toimuvad Facebooki otseedastusena. Filme saab vaadata nii üksikpiletiga, mida saab osta Elisa Stage'i platvormil iga filmi lehel, kui HÕFFi passiga, mis on müügil HÕFFi kodulehel. Üksikpileti hind on 4€ ja festivali passi hind 45€.

Kuidas pileteid osta?
Piletite ostmiseks on vaja luua kasutajakonto Elisa Stage'i platvormil. Ostetud pilet seotakse kasutajakontoga ja eraldi piletit e-aadressile ei saadeta.

Kuidas passi kasutada?
HÕFFi passi kood võimaldab vaadata kõiki filme. Vaatamiseks tuleb filmi lehel sisestada salasõnana passikood. Kasutajakonto loomine Elisa Stage'i platvormil pole passiga vajalik.
NB! Passikood on aktiivne korraga ainult ühe sessiooni ajal. Kui koodi jagatakse või seadeldist vahetatakse, logitakse eelnevad kasutajad platvormilt välja.

Kas eelmüügist ostetud pass kehtib?
Enne virtuaalse festivali väljakuulutamist ostetud HÕFFi pass kehtib samuti ning uut passi ostma ei pea. Soovi korral ostame eelmüügist ostetud passi tagasi, kuid palume kaaluda võimalust festivali raskel ajal toetada.

Kui kaua saab filme vaadata?
Filme saab vaadata alates nende esimesest seansist kuni esmaspäeva, 11. mai varahommikuni.

Kas HÕFFi filme näeb Eestist väljaspool?
HÕFFi filme Elisa Stage'il saab vaadata ainult Eestis, st Eesti territooriumil registreeritud IP-aadressidelt. Geoblokeering on seatud filmilevitajate tingimuste tõttu.

Press ja festivali külalised
Pressi- ja festivali külaliste koodid võimaldavad vaadata kõiki filme. Kasutajakonto loomine Elisa Stage´i platvormil pole vajalik, filmi vaatamiseks tuleb sisestada salasõnana pressi- või külalise kood.

Kas festivalil on vanusepiirang?
HÕFFi filmid on soovitatavad alates 16. eluaastast.

Publiku lemmikfilmi hääletus
Publikul on võimalus hääletada oma lemmikfilmi poolt HÕFFi koduleheküljel pärast filmi esimest linastumist. Võitja tehakse teatavaks pärast festivali lõppu. Kõikide hääletajate vahel loosib HÕFF välja 2021. aasta HÕFFi passi.

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

 

 

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival