fbpx

Surnukuuri lood

The Mortuary Collection

Põhiprogramm

USA
2019
108 min

Rež: Ryan Spindell
Sts: Ryan Spindell  
Os: Clancy Brown, Caitlin Custer, Christine Kilmer
Op: Caleb Heymann, Elie Smolkin
Muusika: Mondo Boys
Mont: Eric Ekman, Joseph Shahood
Prod: AMP International / Trapdoor Pictures

Keel: inglise
Subt: eesti, inglise

Sünopsis

Raven’s End on müstiline Ameerika linnake, kus miski pole selline, nagu paistab. Tööd otsiv neiu Sam leiab end iidse surnukuuri ukse tagant, kus teda ootab ekstsentriline surnumatja Montgomery Dark. Vana mees jutustab väsinud neiule mõned kihvtised lood linnakese elanike uskumatuna näivatest juhtumistest, sh tragikoomilise loo noormehest, kes pärast vahekorda peol kohatud tüdrukuga tunneb kõhus ebamugavust ja avastab, et on justkui rase. Mida lugu edasi, seda õõvastavamaks need kisuvad. Kui aeg on käes viimaseks jutuks, avastab Sam, et see räägib temast endast...

Komöödiat ja õudust omavahel ristav, 1980. aastate vaimus vändatud antoloogiafilm “Surnukuuri lood” on kõigile neile, kes peavad lugu heast klassikalisest žanrifilmist ning fännavad “Hauakambri lugudele” sarnanevaid linatöid.

Surnumatja Montgomery Darki rollis särab legendaarne Clancy Brown, kes talletas end filmifännide mällu 1986. aastal fantaasiafilmiga “Highlander” ja on nüüdseks teinud näitleja ja hääleandjana kaasa enam kui sajas mängu- ja telefilmis.

JÄLGI MEID

KONTAKT

ESITLEJAD

AMETLIKUD PARTNERID

TÄNAME

 

 

© 2019 MTÜ Pimedate Ööde filmifestival