HÕFFil saab kasutada Läänemaa mobiiliäppi
Uudis
Pöffihunt

Läänemaa mobiilirakendus on nüüdsest hea kaaslane Haapsalus ja Läänemaal toimuvate suursündmuste külalistele – ürituse info on nutifonis kõigest kliki kaugusel. Esimesena saab seda kasutada Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivalil.

„Info Haapsalus ja Läänemaal toimuvate ürituste kohta on Läänemaa mobiilirakenduses ikka olnud aukohal. Kuna üritusi toimub eriti just suvel tõesti palju, tulime välja uuendusega, mis on mõeldud eelkõige mitu päeva kestvate suurürituste jaoks, mille tihedas ajakavas tuleb järge pidada, et millestki huvitavast ilma ei jääks,” selgitas SA Läänemaa turundusjuht Lemmi Kann.

Läänemaa mobiiliäpp muudab ürituse külastaja teekonna infoni võimalikult lühikeseks ja mugavaks, võimaldab jätta vahele brauseri aknasse ürituse kodulehe aadressi sisestamise ja seejärel kodulehelt info otsimise.

Avades telefonis Läänemaa äpi, näeb kasutaja päevakohase suursündmuse bännerit, mille taha on koondatud ürituse külastajale vajalik info.

„Eelkõige ongi see lahendus mõeldud külastajale, kes on juba kohale tulnud või otsustanud tulla ning soovib kiirelt ja mugavalt saada ülevaadet, millised sündmused, kus ja millal konkreetse ürituse raames toimuvad,” rääkis Kann.

Lisaks suurüritustele saab seda uuendust kasutada ka muud sorti olulise info esile tõstmiseks.

Läänemaa nutirakenduse saab tasuta alla laadida Google Play’st ja App Store’st ning SA Läänemaa kodulehe kaudu: laanemaa.ee/app/.

Läänemaa nutirakendus valmis 2021. aastal, valmimist rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond. Nutirakenduse tootja on FOB Solutions OÜ.