HÕFF jätkub veebikinos veel terve nädala
Uudis
Pöffihunt

Teist aastat järjest saab Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali külastada ka PÖFFi veebikino vahendusel.

Vaatajate ette jõuab esinduslik valik Haapsalu festivali filme, mis on Elisa veebiplatvormi Elisa Stage kaudu kättesaadavad üle terve Eesti.

Virtuaalne kino avab oma uksed 15. augustil kell 18, kui Haapsalu kultuurikeskuses on lõppenud festivali viimane seanss. Filme saab vaadata nädal aega ehk 22. augustini kell 18.

Valikus on 16 linateost Aafrikast Jakuutiani ja Eestist Uus-Meremaani:

HÕFFi juhi Helmut Jänese sõnul on veebikino valik läbilõige Haapsalu festivali programmist. „Vaataja peaks saama hea ülevaate, mis asi see HÕFF üldse on ja mida me näitame. Loodetavasti tekitab see huvi järgmisel korral juba Haapsallu tulla, sest festivaliga kaasaskäivat melu ei suuda veebikino kahjuks asendada,” ütles ta.

Ainult veebikinos linastuvad „Manborg”, „Kuri vaim” ja Nicola Piovesani lühifilmide kogumik.

Veebikino üksikpilet maksab kuus eurot, mitmekesi vaatamise pilet 11 eurot. Nicola Piovesani filme saab vaadata tasuta. Pileteid saab osta juba praegu.

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival toimub 13.–15. augustini Haapsalu kultuurikeskuses. Ekraanile jõuab ligemale 30 pikka õudus-, ulme- ja põnevusfilmi rohkem kui kümnest riigist, lisaks mitu lühifilmide kogumikku. Toimub hulk eriüritusi ja esimest korda avatakse õuekino. Festivali fookuses on Poola ulmekirjanik Stanisław Lem, kelle sünnist möödub tänavu sada aastat.

Tutvu veebi-HÕFFi filmide valikuga siin.