HÕFF korraldab Ukraina toetuseks oksjoni
Uudis
Pöffihunt

Reedel algav Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival kulmineerub heategevusliku välkoksjoniga, mille tulu annetatakse Ukrainale.

Oksjonil, mis juhatab pühapäeval kell 15.30 sisse festivali lõputseremoonia, lähevad müügile Eesti vändatud filmidega seotud eksklusiivsed esemed, mille on välja pannud Indrek Hargla, Mart Sander, Oskar Lehemaa, Toomas Aria, stuudiod Allfilm, Tallifornia, Stellar Film ja teised.

Oksjonit juhib Mart Sander.

Saadud tulu annetab festival mittetulundusühingule Slava Ukraini, kes paneb kokku ja toimetab Ukrainasse humanitaarabisaadetisi.

Kummardusena Ukrainale pakub HÕFF ühtlasi sealsetele põgenikele võimalust külastada festivali tavaseansse tasuta ja näitab praegu rindel võitleva Oleh Sentsovi uut filmi „Ninasarvik”, mille levi Ukrainas katkestas sõda.

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival toimub 29. aprillist 1. maini. Festivali avab film-kontsert „Nosferatu 100. Remiks” – 100-aastase tummfilmi äratavad ellu ansambel Kriminaalne Elevant ja Elina Reinold. Fookuses on tänavu Sahhawoodi filmid.