Õudselt hea väljakutse: HÕFFi näojooga
Uudis
Pöffihunt

Kas ehmatad peeglisse vaadates, sest nägu on pikast suvest loppis? Kortsud näos lõputust õudusest ja rõõmust korraga? HÕFF pakub välja läbi testitud lahenduse ning esitab Sulle väljakutse.

Täpselt nagu keha hea vormi jaoks on vaja lisaks massaažile ning kreemidele hästi süüa, vett juua ja trenni teha, vajavad ka näolihased toonuse tõstmiseks harjutusi. HÕFFi koostööpartner D’DIFFERENCE pakub viit lihtsat näojooga harjutust, millega saad tõsta lauba, silmade ümbruse, suu-ja lõuapiirkonna ning põskede toonust.

Näojooga väljakutse

Näojooga väljakutsega ühinemiseks proovi erinevaid harjutusi, kombineeri neid ning jaga videosid ka meiega.

  1. Tee oma harjutamisest video, ole maksimaalselt loominguline!
  2. Postita oma video Facebooki või Instagrami
  3. Märgi Instagramis @tallinnblacknightsff ja @ddifference_brand või Facebookis @hoffestival ja @ddifferencebrand

Kõigi videote vahel loositakse auhindu välja juba pühapäeva, 22.augusti õhtul.

Auhinnaks on 3 luksuslikku D’DIFFERENCE näomaski karpi. Komplektis on 3 hõbemaski ja 3 kullamaski.

Head treeningut!

HÕFFi koostööpartner Chem-Pharm panustab sellesse, et käed oleks puhtad ja suhtlemine turvalisem, pakkudes desojaamades parimaid Eestis toodetud käte antiseptikume.
Sama ettevõte pakub ka BioBlock ninaspreid, mis tänu SARS-Cov-2 veise ternespiimast saadud antikehadele suurendab kaitset pead tõstva Covid-19 viiruse vastu. Katsete kohaselt oman see toimet ka delta tüve puhul.
D’DIFFERENCE luksuslik nahahooldus kuulub samuti 1997ndal aastal loodud Chemi-Pharm perre ja tänu looduslikkusele ja toodete silmaga nähtavale mõjule on see kerget sõltuvust tekitav sari. Just nagu HÕFFgi!