Oh, jõuluhorror!
Uudis
Päevatoimetaja

Kui sul "Aidas on midagi..." kinos juba vaadatud, pakume jõululauale lisaks teisi 2023. aastal küpsetatud õudukaid, millega vana aasta lõpp meeleolukalt ära saata.

NB! HÕFF kvaliteedi eest ei vastuta!

A CREATURE WAS STIRRING

Faith (Chrissy Metz) hoiab oma probleemset teismelist tütart rangelt kontrollitud, kuid ebaseaduslikul tabletikuuril, et tõrjuda hirmuäratavat haigust. Kuid pärast jõuluvargust võib nende sünge peresaladus lõpuks paljastuda.

YOU'RE NOT ME

Aitana naaseb esimest korda pärast kolme aastat jõuludeks koju. Vanemate juures avastab Aitana, et nad on asendanud ta tundmatu naisega, keda koheldakse nagu nende tütart. Päevavalgele tuleb häiriv ja verine tõde...

THE SACRIFICE GAME

Pühadeks internaatkooli lõksu jäänud Samantha ja Clara vaiksed ööd muutuvad surmavaks, kui mõrvarlik kamp nende jõule ründab.

SANTASTEIN!

Viimasel jõulupäeval teeb Max Causey vea, mida ta püüab kogu ülejäänud elu parandada.

NIGHTMARE ON 34TH STREET

Salapärane ja psühhopaatiline jõuluvana külastab väikest väikelinna, kaasas kott täis ebatavalisi kingitusi ja pööraseid pühadejutte.

SANTA ISN'T REAL

Pärast jõuluõhtul toimunud julma rünnakut püüab noor naine Nikki veenda oma sõpru, et ründaja ei olnud keegi muu kui jõuluvana.

SLAY RIDE

On jõuluõhtu ja Kris Kringle Killer on vabaduses. Ta otsib oma kaheteistkümnendat ja viimast ohvrit sel hooajal. Tema õnnetuseks on ulakate nimekirjas viimase nimena Holly Woods, kes ei anna alla ilma võitluseta.

IT'S A WONDERFUL KNIFE

Aasta pärast seda, kui Winne Carruthers on jõuluõhtul päästnud oma linna psühhootilise mõrvari eest, pole ta elu just kõige imelisem. Ta soovib, et ta poleks kunagi sündinud, sattudes soovi täitumisel õudusuniversumisse, kus avastab, et ilma temata võiks kõik olla palju, palju hullem.

WEREWOLF SANTA

Oma YouTube'i saate "Monster Hunters" filmimise ajal naaseb Lucy vastumeelselt pühadeks koju. Jõuluõhtul tuleb päevavalgele linna mitte nii salajane ajalugu koos libahuntidega, millel on metsikud ja verised tagajärjed...

XXX-MAS

Verejanuline jõuluvana tekitab kaose ekstsentrilise, täiskasvanutele mõeldud filmide režissööri viimases lavastuses.

DANTE'S HOTEL

Midagi aastavahetuseks: kui tundmatu ründaja varitseb kummitusliku hotelli külastajaid, võtab üks üritusekorraldaja ühendust salapärase üürnikuga, kelle tume minevik on võti neetud hotelli vabastamiseks.