HÕFFi filmiklubi

LIITU KLUBIGA!

Mis on HÕFFi filmiklubi?

HÕFFi filmiklubi on Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival aasta ringi. Iga kuu kutsume külla mõne tuntud Eesti filmitegija, kes võtab endaga kaasa ühe oma lemmikteose, mida ta publikule esitleb. Vaatame ja arutleme – õpime, kuidas minna pildi sisse ja avastada sealt varjatud maailmu. Aga meie tegevus ei piirdu ainult filmide vaatamisega – kavas on ka muid silmaringi avardavaid ettevõtmisi.

Mis on HÕFFi filmiklubi eesmärk?

HÕFFi filmiklubi eesmärk on kultuurhariduslik: žanrifilmide kunsti populariseerimine ja vaatajate kasvatamine teoste kaudu, mida meie kinode repertuaarist üldjuhul ei leia. Kui keegi tunneb, et filmimaagia on hakanud kinosaalist ja ka maailmast kaduma, siis HÕFFi filmiklubi soovib olla see, kes tõestab vastupidist!

Kellele on HÕFFi filmiklubi mõeldud?

HÕFFi filmiklubisse on oodatud kõik filmisõbrad elukohast ja vanusest sõltumata.

Kuidas HÕFFi filmiklubiga liituda?

Täitke HÕFFi koduleheküljel ära vastav ankeet. Paberankeeti on võimalik täita ka meie järgmisel klubiõhtul, mis toimub 28. veebruaril.

Liikmeks astumine on TASUTA. Iga liige saab spetsiaalse klubimärgi ja tal on õigus TASUTA osa võtta kõigist filmiklubi üritustest.

Kus ja millal HÕFFi filmiklubi üritused toimuvad?

HÕFFi filmiklubi kevadised üritused toimuvad kord kuus Haapsalu kultuurikeskuse rõdusaalis.

Esimene HÕFFi filmiklubi tutvustav üritus leidis aset 31. jaanuaril, kui Oskar Lehemaa tutvustas filmi "Ehast koiduni".

Teine üritus toimub 28. veebruaril kell 18.30, kui ekraanile jõuab Frank Ozi film „Väike õuduste pood", mida tutvustab Sander Maran. Sissepääs TASUTA.

Pärast seanssi mängime Kahoot-mälumängu, mille küsimused tõukuvad nähtud filmist. Parimaid premeerivad HÕFFi ja PÖFFi toetajad.

HÕFFi filmiklubi korraldavad MTÜ HÕFF ja MTÜ PÖFF. Kaaskorraldaja on Haapsalu kultuurikeskus.

Filmiklubi toetavad Läänemaa kohaliku omaalgatuse programm, Kultuurkapitali Läänemaa ekspertgrupp ja Haapsalu linn.

LIITU KLUBIGA!