Sanderi õuduste tund, vol. 2: 'Kolm koputust'

Ingliskeelne pealkiri
Dr Sander´s Hour of Horror, vol. 2: 'Three Knocks'
Režissöör
Mart Sander
Riik
Eesti
Aasta
2023
Programm
HÕFFi Eesti žanrifilmide võistlusprogramm, HÕFFi Erilinastused
Žanr
seiklusfilm, ajalooline draama

HÕFFill 2021. aastal linastunud "Sanderi õuduste tund" saab tänavu jätku nind sedapuhku esitleb Mart Sander kolmest lühifilmist koosnevat kassetti “Kolm koputust”. Mineviku, kaasaja ja totalitaarse tuleviku maailmas aset leidvate kõhedate lühilugude läbivaks teemaks on vangistus, millest ei ole väljapääsu. Näitlejatena astuvad üles oma filmidebüüti tegevad Silvia Ilves ja valitsev Miss International Jasmin Selberg; teistes osades juba Sanderi filmidest tuttavad Candy Kikkas, Michelle Hayes, Toomas Kolk ja muidugi ka režissöör ise.

Samuti on võimalus heita eksklusiivne pilk telesarja „Ravengold” kulisside taha. Tegu on Sanderi seni suurima projektiga - mitme riigi koostöös valmiva 8-osalise seriaaliga, mille aluseks on autori eelmise aasta lõpus ilmunud fantastiline seiklusromaan „Kaarnakuld”. Peaosades Emmy võitja Nick Moss, Disney staar Leonardo Cecchi ja uusimas „Indiana Jonesi” filmis mängiv Arthur Sylense.

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival on näidanud varem enamikku Sanderi filmidest. Ta on võitnud ka kaks auhinda: 2020. aastal Eesti parima žanrifilmi tunnustuse filmi „Kõhedad muinaslood” eest ja 2022. aastal publikupreemia õuduskriminulli „Kuues saladus” eest.

Režissöör
Mart Sander
Produktsioon
FilMinistry
Kestus
Keel
inglise
Subtiitrid
eesti

Seansid

Rõdusaal Haapsalu kultuurikeskus
SeanssSanderi õuduste tund, vol. 2: 'Kolm koputust'
Subtiitrideesti
SissejuhatajaHelmut Jänes
Q&A külalisedMart Sander (director)
Seansi kestus
Treiler