HÕFF alustas soodushinnaga passide müüki
Uudis
Pöffihunt

Alates tänasest, 11. veebruarist on võimalik soodushinnaga osta Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali passe.

Soodushinnaga passid, mis kehtivad kõigil Haapsalu kultuurikeskuses toimuvatel linastustel, maksavad 39 eurot ja on müügil PÖFFi koduleheküljel.

Baltimaade suurim žanrifilmide festival leiab tänavu aset 30. aprillist 2. maini ja sellele saab taas kaasa elada üle terve Eesti, sest osa programmist jõuab ka veebikino ekraanile. Veebikino avab uksed juba märtsis, kui seal saab vaadata eelmiste festivalide varasalvest pärit filme, mis on passiomanikele tasuta.

Mullu leidis HÕFF koroonaviiruse tõttu aset ainult veebis.

Festivali juhi Helmut Jänese sõnul näitas mullune ootamatusi täis aasta, et filmifestivali on võimalik edukalt korraldada ka internetis. „Ometigi tundsime me väga puudust saalis istuvast publikust, kes teeb tegelikult festivalist festivali. Saime eelmisest aastast hindamatu kogemuse. Oleme nüüd targemad ja ettenägelikumad. Vaatame lootusrikkalt tulevikku ja pingutame selle nimel, et tänavu saaksid festivalist osa nii need, kes tulevad vaheaasta järel taas Haapsallu elamusi otsima, kui need, kes sel aastal otsustavad veel filme turvaliselt kodus vaadata. Me ei tee kvaliteedis hinnaalandust kummagi osas,” ütles ta.

Mida põnevat on oodata tänavuselt festivalilt?

Esimesed linateosed avalikustab HÕFF veebruari lõpus, piletimüük algab 9. aprillil.

Festival järgib kõiki terviseameti ja valitsuse kehtestatud reegleid. Igale seansile lubatakse ainult poole saali jagu vaatajaid ja kehtib 2+2 reegel. Maskid on kohustuslikud. Seansside vaheajal kinosaale puhastatakse ja desinfitseeritakse.

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali korraldavad Pimedate Ööde filmifestival, Haapsalu linn ja Haapsalu kultuurikeskus.