HÕFF pani müüki piiratud arvu passe
Uudis
Pöffihunt

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival täiendas kava ühe eelmise aasta tähelepanuväärsema õudusfilmiga ja alustas passide müüki.

„Raske vaadata, aga veel raskem mööda vaadata!” kirjutas väljaanne Taste of Cinema pärast Kanada filmi „Rüvetamine” (Violation) esilinastust Toronto filmifestivalil.

Madeleine Sims-Feweri ja Dusty Mancinelli psühholoogilises õudusdraamas sõidab õnnetus abielus olev naine pärast pikka eemalolekut külla oma õele ja kui viimase mees tema usaldust kuritarvitab, maksab brutaalselt kätte.

Tüüpiliste kättemaksupõnevike stampe eiravat filmi on nimetatud ka feministlikuks ja paigutatud viimase aja kõige häirivamate õudusfilmide sekka.

Alates tänasest on müügil ka piiratud kogus HÕFFi passe. Pass maksab 49 eurot ja kehtib ainult Haapsalu kultuurikeskuses toimuvatel seanssidel.

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival toimub 13.–15. augustini. Festivali avab Steven Kostanski auhinnatud õuduskomöödia „Psycho Goreman”. Festivali fookuses on Stanisław Lemi looming. Kokku on kavas ligemale 30 pikka õudus-, ulme- ja põnevusfilmi rohkem kui kümnest riigist, lisaks leiab aset arvukalt üritusi. Kahel õhtul saab vaadata tasuta välikino.

Osa programmist jõuab 15.–22. augustini ka PÖFFi veebikinno, mida saab külastada üle terve Eesti.

Kogu kava kuulutab HÕFF välja juuli teisel poolel. Oodata on üllatusi, sealhulgas Eesti filmide esilinastusi.

„Rüvetamise” treiler.

Osta pass siit.