PÖFFi veebikino toob ekraanile HÕFFi hitisaju
Uudis
Pöffihunt

PÖFFi veebikino toob alates teisipäevast vaatajatele koju kätte Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali löökfilmid.

Iga nädal jõuab vaatajate ette üks kiidetud film varasemate festivalide kavast – ja nii kuni 30. aprillini välja, kui algab 16. HÕFF.

Avalöögi teeb 2019. aasta festivali suurimaid üllatajaid, Kanada režissööri Cameron Macgowani „Punase kirja päev” – süsimusta huumorit sisaldav õuduspõnevik, milles tüüne äärelinna elanikud leiavad ühel hommikul oma postkastist kirja: „Tapa oma naaber enne, kui tema tapab sinu!”.

Vaata „Punase kirja päev” treilerit:

Lisaks jõuavad märtsis ekraanile 2018. aasta festivali avafilm, USA režissööri Trevor Stevensi „Märulikool”, sama aasta publiku lemmikfilm, Saksa režissööride Adolfo Kolmereri ja William Jamesi „Lumehelbeke” ning 2019. aasta festivali avafilm, Kanada režissööride Zach Lipovsky ja Adam B. Steini „Friigid”.

Vaata „Lumehelbeke” treilerit:

Aprillikuu programmi avalikustab festival märtsi lõpus.

Veebikino pilet maksab neli eurot. HÕFFi passiomanikud, kes on ostnud passi eelmüügist, saavad kõiki filme vaadata tasuta!

Osal filmidel on eestikeelsed subtiitrid ja lisamaterjalina režissööride tervitused. Enamikku kavas olevatest filmidest pole väljaspool HÕFFi Eestis näidatud.

  1. Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival leiab aset 30. aprillist 2. maini.

PÖFFi veebikino on aasta ringi tegutsev voogedastusplatvorm, mille ekraanile jõuavad varasemate festivalide valitud palad.