HÕFFi kava on avalik. Tutvu ja osta pilet!
Uudis
Pöffihunt

Noorpaar leiab enesele unistuste kodu ja vähe sellest – maja täidab ka kõik nende soovid. Paraku on igal asjal oma hind.

Hispaanlaste Pablo Aragüési ja Marta Cabrera originaalne õuduskomöödia „Koduomanikud” sobib meie kiratsevat kinnisvaraturgu arvestades Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali kavva nagu rusikas silmaauku.

Tegu on viimase täiendusega mahukasse programmi, mille festival täna välja kuulutas ja mille PILETID on nüüdsest müügil.

Kokku toob 28.-30. aprillini toimuv Baltimaade suurim žanrifilmide festival Haapsalus vaatajate ette 30 uuemat ja vanemat õudus-, ulme- ja põnevusfilmi, lisaks mitu lühifilmide programmi ja hulga eriüritusi.

Festivali avab 1959. aastast pärit muinasjutufilm „Sampo”, mille ühes peaosas on mai alguses 85. sünnipäeva tähistav Eve Kivi. Avamisel osaleb ansambel Winny Puhh koos lastekooriga ja tseremooniale eelneb esimest korda Tour d’ÖÖ rattasõit läbi Haapsalu kummituslike kohtade.

Viimased kavatäiendused:

Mida veel näha saab?

Ürituste kava avalikustab HÕFF järgmisel nädalal.

Festivali pilet maksab 7 eurot, sooduspilet 6 eurot ning avatseremoonia ja -filmi” pilet 15 eurot. Passi hind on 65 eurot.

Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival toimub kaheksateistkümnendat korda.